Peter Klashorst - My Asian Beauty - Verkocht

Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - My Asian Beauty kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2016
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2016

Gesigneerd
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 12:23
Eindtijd11-4-2021 om 20:05
Biedingen (8)