Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse - Verkocht

Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Serie Mickey Mouse kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2016
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van Peter Klashorst uit serie Mickey Mouse waarop Mickey met Minnie staat.

Afmetingen: 30 cm x 42 cm

Gesigneerd en in uitstekende conditie

Met certificaat van echtheid. Rechtstreeks van de kunstenaar zelf.

Wordt verzekerd verzonden door heel Europa en daarbuiten. Ophalen mag ook, dat kan in Amsterdam.

Reechts
Binnen Nederland € 9,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd18-7-2019 om 12:31
Eindtijd1-8-2019 om 22:33
Biedingen (12)