Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Stift |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van Peter Klashorst uit serie Mickey Mouse waarop Mickey met Minnie staat.
Afmetingen: 30 cm x 42 cm
Gesigneerd en in uitstekende conditie
Met certificaat van echtheid. Rechtstreeks van de kunstenaar zelf.
Wordt verzekerd verzonden door heel Europa en daarbuiten. Ophalen mag ook, dat kan in Amsterdam.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Reechts | |||