Peter Klashorst - Street Art Woman - Verkocht

Peter Klashorst - Street Art Woman kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - Street Art Woman kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Street Art Woman kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst uit zijn succesvolle Street Art serie.

Giclée op dik 300 grams fotopapier.

Het formaat is circa 60 x 42 cm.

Genummerd en hand gesigneerd.

Oplage 30 stuks

Kunstjaar 2014

Als bewijs van echtheid ontvangt de hoogste bieder digitale foto waarop Peter het werk in handen heeft (zie foto 2).

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd20-6-2021 om 22:54
Eindtijd27-6-2021 om 21:48
Biedingen (4)