Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten - Verkocht

Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!

Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!Peter Klashorst - Unieke 3 luik Portretten kopen? Bied vanaf 375!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Techniek Acryl
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 60 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Unieke 3 luik van Peter Klashorst

afmeting: 3 keer 60 x 35 x 2 cm
Acrylverf op doek gespannen op stevig frame
Jaartal 2008
Alle werken zijn met de handgesigneerd

De werken worden aangetekend en verzekerd verzonden.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 35,00

Peter Klashorst (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Art4You2
Lid sinds 2020
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
105 cm
60 cm