Peter Klashorst - Westertoren Amsterdam - Verkocht

Peter Klashorst - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 150!

  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2021
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kunstwerk van Peter Klashorst

Titel: Westertoren
Afmeting: 42 x 30 cm
Mixed media met acrylverf op papier
Handgesigneerd uit 2021

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.

De nieuwe eigenaar ontvangt tevens een foto van Peter met het kunstwerk.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd10-1-2022 om 11:31
Eindtijd18-1-2022 om 19:24