Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) - Verkocht

Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) kopen? Bied vanaf 350!

Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) kopen? Bied vanaf 350!Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) kopen? Bied vanaf 350!Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) kopen? Bied vanaf 350!Peter Nieuwendijk - Karel meets Pablo (Appel & Picasso meeting) kopen? Bied vanaf 350!
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst102 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooi werk van post Cobrakunstenaar NIEUWENDIJK (werk uit 1991)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Peter Nieuwendijk (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  endyk177
44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
82 cm
102 cm
80 cm
100 cm

ObjectlocatieHillegom,  Nederland
Starttijd20-11-2021 om 15:17
Eindtijd4-12-2021 om 10:15
Biedingen (5)