Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde (in blauwe pen) en genummerde (in potlood) litho van Peter van Straaten
Afm.30 x 36,5 cm.
Oplage 50 stuks, dit is nr.21
VOOR VALENTIJNSDAG?
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 27-2-2019 om 9:09 |
Eindtijd | 6-3-2019 om 22:21 |