Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gesigneerde pentekening op papier. Uniek exemplaar.
Formaat 34 x 49 cm incl. lijst.
In redelijke staat, her en der wat vlekjes, alleen zichtbaar van dichtbij.
Starttijd | 1-1-2016 om 11:39 |
Eindtijd | 10-1-2016 om 13:37 |