Peter Zondervan - Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst - Verkocht

Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Peter Zondervan Gouache Scheppingsverhaal Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Zondervan (1938)
Type kunstwerkSchilderij

Ingelijste Gouache van de hand van Peter Zondervan.

Titel: Scheppingsverhaal

Jaar van uitgave: 1984

Oplage: Unicum

Hand gesigneerd.

Afmetingen lijst zijn 70 cm x 100 cm

Ingelijst in een alumium lijst.

Aangeboden werk is in goede maar gebruikte conditie, met name het papier is in de randen wat verkleurd.

Starttijd27-11-2015 om 11:21
Eindtijd2-12-2015 om 11:21