Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Ingelijste Gouache van de hand van Peter Zondervan.
Titel: Scheppingsverhaal
Jaar van uitgave: 1984
Oplage: Unicum
Hand gesigneerd.
Afmetingen lijst zijn 70 cm x 100 cm
Ingelijst in een alumium lijst.
Aangeboden werk is in goede maar gebruikte conditie, met name het papier is in de randen wat verkleurd.