Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht - Verkocht

Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Prenten & Uitgaves

Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Petrus Gerardus Vertin - Zeldzame kleurenlitho - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
  • Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Varia
Afmetingen 39 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Zeldzame kleurenlitho van Petrus Gerardus Vertin (Den Haag 1819 - 1893)'Stadsgezicht'UIt 1847Zeer zeldzaam werk.Gesigneerd in de druk.Links onder onduidelijke notitie op steen: 'fecit 49 V p.g.'Het werk zit veilig in een mapje (meegeleverd) met plastic bescherming en passepartout.

Zal vlak en verzekerd verzonden worden.
Verzending B: 15€  NL: 20€
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,00

Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  in2art
242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
46 cm
39 cm