Mooi aquarel van de Nederlandse kunstenaar Phil Grisel. Dubbel gesigneerd. Titel: 'Rosa vlekken, doortekend" Bevestigd op papier.
Papiermaat 50 x 65 cm. Beeldmaat 32 x 47 cm.
Hoewel vrij onbekend was Phil Grisel (1923-2008) een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.
Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt Kan zonder achterblad verzonden worden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 26,50