Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie abstracte kleurenlitho uit de hand van Piet Dieleman.
Dit is nummer 13 uit een oplage van slechts 25 exemplaren.
Jaar van uitgave is 1988.
Handgesigneerd en genummerd.
Titel: Open Kast
Ingelijst: ja , in een fraaie aluminium lijst.
Afmetingen lijst zijn 70, 5 cm x 90,5 cm.
Materiaal: litho op geschept papier.
Conditie van aangeboden werk is goed, echter is in de bovenrand een beschadiging te zien welke aan de muur niet of nauwelijks zichtbaar is.