Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst - Verkocht

Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet Dieleman Gesigneerde Litho Open Kast Oplage 25 Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Piet Dieleman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie abstracte kleurenlitho uit de hand van Piet Dieleman.

Dit is nummer 13 uit een oplage van slechts 25 exemplaren.

Jaar van uitgave is 1988.

Handgesigneerd en genummerd.

Titel: Open Kast

Ingelijst: ja , in een fraaie aluminium lijst.

Afmetingen lijst zijn  70, 5 cm x 90,5 cm.

Materiaal: litho op geschept papier.

Conditie van aangeboden werk is goed, echter is in de bovenrand een beschadiging te zien welke aan de muur niet of nauwelijks zichtbaar is.

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:22-10-2015 om 01:36
Eindtijd:29-10-2015 om 19:36
Biedingen (13)
chredib
29 okt. / 11:54
€ 31
20267
29 okt. / 11:54
€ 30
chredib
29 okt. / 11:30
€ 25
20267
29 okt. / 11:30
€ 20
20267
27 okt. / 09:19
€ 18
hetwoolschot_1
26 okt. / 18:19
€ 16
20267
26 okt. / 11:48
€ 14
mmwwaa
26 okt. / 10:53
€ 12
20267
26 okt. / 10:52
€ 10
20267
24 okt. / 09:47
€ 7
hetwoolschot_1
24 okt. / 09:47
€ 5
hetwoolschot_1
23 okt. / 19:48
€ 3
a33
22 okt. / 13:51
€ 1