Piet Hohmann - De Annenborch,grafheuvel 16e eeuw Nieuwendijk Rosmalen - Verkocht

Piet Hohmann - De Annenborch,grafheuvel 16e eeuw Nieuwendijk Rosmalen kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Hohmann - De Annenborch,grafheuvel 16e eeuw Nieuwendijk Rosmalen kopen? Bied vanaf 50!Piet Hohmann - De Annenborch,grafheuvel 16e eeuw Nieuwendijk Rosmalen kopen? Bied vanaf 50!Piet Hohmann - De Annenborch,grafheuvel 16e eeuw Nieuwendijk Rosmalen kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Hohmann (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Door eenvoud indrukwekkende reproduktie.
In lijst van Coppens Lijstenfabriek en Kunsthandel, Lepelstraat ,s-'Hertogenbosch
Papier enigszins verkleurd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,00

Piet Hohmann (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  nulag1
Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
51 cm
37 cm
30 cm
22 cm

ObjectlocatieDongen,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 16:36
Eindtijd11-4-2021 om 22:06