Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 - Verkocht

Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 kopen? Bied vanaf 25!Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 kopen? Bied vanaf 25!Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 kopen? Bied vanaf 25!Piet Klaasse - Hollandse koe - Litho 1968 kopen? Bied vanaf 25!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1968
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 32 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Litho door Piet KlaasseVoorstelling van een Hollandse koeLosbladig, beeldmaat 32x33, bladmaat 36x44Gesigneerd en gedateerd '68'r.o. in de drukAuthenticiteit volledig gegarandeerd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  lenteman
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
33 cm
32 cm