Piet Klaasse - Stadsgezicht op Jaffa - Kleurlitho - Verkocht

Piet Klaasse - Stadsgezicht op Jaffa - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Piet Klaasse - Stadsgezicht op Jaffa - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse - Stadsgezicht op Jaffa - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse - Stadsgezicht op Jaffa - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1976
Techniek Varia
Stijl Oriëntaals
Onderwerp Stadsgezicht
Afmetingen 36 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Kleurenlitho door Piet KlaasseVoorstelling van een gezicht op Jaffa.Losbladig, beeldmaat 36x44Gesigneerd en gedateerd '76' r.o. in de drukAuthenticiteit volledig gegarandeerd
Lichte vlek is rechterbovenhoek, buiten voorstelling.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  lenteman
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
44 cm
36 cm