Piet Lap - Piet Lap: Stilleven met bloemen en glazen objecten - aquarel - Verkocht

Piet Lap: Stilleven met bloemen en glazen objecten - aquarel  kopen? Bied vanaf 80!

  • Piet Lap (1943)
Type kunstwerkSchilderij

Afmeting beeld: 51 x 71,5 cm., blad: 57 x 77 cm.

De aquarel is in goede staat en gesigneerd met potlood.

De randen van het papier vertonen resten van zuurvrij aquareltape, waarmee het werk was opgespannen: deze kunnen bij het inlijsten onder een passe-partout worden verborgen.

 Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk wordt aangetekend verzonden

Piet Lap (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Eleo
4 verkochte items

Starttijd23-11-2015 om 17:14
Eindtijd29-11-2015 om 19:14