Piet Lap: Stilleven met bloemen en glazen objecten - aquarel - Verkocht

Piet Lap: Stilleven met bloemen en glazen objecten - aquarel  kopen? Bied vanaf 80!
  • Piet Lap (1943)

Afmeting beeld: 51 x 71,5 cm., blad: 57 x 77 cm.

De aquarel is in goede staat en gesigneerd met potlood.

De randen van het papier vertonen resten van zuurvrij aquareltape, waarmee het werk was opgespannen: deze kunnen bij het inlijsten onder een passe-partout worden verborgen.

 Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij  worden geleverd.

Het werk wordt aangetekend verzonden

Piet Lap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:23-11-2015 om 17:14
Eindtijd:29-11-2015 om 19:14
hwmvanbommel
29 nov. / 19:09
€ 80