Piet Lippens - Steegje - Verkocht

Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!Piet Lippens - Steegje kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  DeHem
FA. (1)

Lid sinds 2019
30 verkochte items
  • Piet Lippens (1890-1981)
Jaartal1927
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen66.5 cm x 48.5 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Piet Lippens uit zijn beste periode.

Zeer goede conditie.

Nieuwe lijst. Gesigneerd en gedateerd.

Piet Lippens (1890-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  DeHem
FA. (1)

Lid sinds 2019
30 verkochte items
63.5 cm
81.5 cm
48.5 cm
66.5 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-01-2022 om 17:28
Eindtijd:06-02-2022 om 16:50
AlrikK
06 feb. / 16:44
€ 300