Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 - Verkocht

Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 kopen? Bied vanaf 100!Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 kopen? Bied vanaf 100!Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 kopen? Bied vanaf 100!Piet Tuytel - gouache, zonder titel, 1999 kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet Tuytel (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1999
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
gouache op papier, 25 x 26,3 cm; geplakt op simpel onderblad 30 x 40 cm met passepartout opening aan achterzijde; verso gesigneerd met jaartal 1998/99, voorzijde monogram met jaartal 1999.
Binnen Nederland € 10,00

Piet Tuytel (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  colfb
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
40 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDuivendrecht,  Nederland
Starttijd30-1-2019 om 13:43
Eindtijd11-2-2019 om 22:35
Biedingen (11)