Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) - Verkocht

Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Piet Tuytel (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Potlood en stift tekening uit 1998 van Piet Tuytel. Het werk is rechtonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Piet Tuytel
Techniek:  Tekening
Oplage: Unica
Gesigneerd: Rechtonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 32 x 23 cm
Afmeting met lijst (HxB): 43 x 33 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Zeer goed

Piet Tuytel (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
33 cm
43 cm
23 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 15:14
Eindtijd:15-12-2020 om 15:17
RJas
15 dec. / 14:52
€ 125