Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) - Verkocht

Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Piet Tuytel - Tekenig - 1998 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Piet Tuytel (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Potlood en stift tekening uit 1998 van Piet Tuytel. Het werk is rechtonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Piet Tuytel
Techniek:  Tekening
Oplage: Unica
Gesigneerd: Rechtonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 32 x 23 cm
Afmeting met lijst (HxB): 43 x 33 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Zeer goed

Piet Tuytel (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
72 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
33 cm
43 cm
23 cm
32 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd4-12-2020 om 15:14
Eindtijd15-12-2020 om 15:17