Piet Warffemius - podium I

Piet Warffemius - podium I kopen? Bied vanaf 55!
Piet Warffemius - podium I kopen? Bied vanaf 55!Piet Warffemius - podium I kopen? Bied vanaf 55!
  • Piet Warffemius (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/3
Zeer vroeg werk van de Haagse kunstenaar Piet Warffemius. Deze kunstenaar heeft een indrukwekkend oeuvre.  Beschreven als nr 5 in zijn zeefdrukken catalogus Warffemius. Nederlandse topkwaliteit! Uitgebracht ism de kunstenaar door Arta. Leuk detail, het werk is nog gesigneerd met de oude versie van zijn handtekening.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

Piet Warffemius (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
40 cm
40 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:57
Eindtijd:27-08-2022 om 21:08
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland