In opdracht geveild:
Mooi kleurrijk werk van Piet Wiegman. Groot formaat en handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en moet nog ingelijst worden in een passepartout.
Is nooit ingelijst geweest.
Jaartal: onbekend
Afmetingen druk: h x b = 51cm x 30cm
Gesigneerd in en onder de druk: Wiegman
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend
Ophalen in Amsterdam/Diemen. Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag. Het werk kan niet worden verzonden ivm mogelijke glasbreuk.
Kijk voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar bovenaan de beschrijving.