Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Pieter Becks
Techniek: houtsnede
Jaar: 1995
Titel: Kleurrijke golven
Nummer: 96/100
Afmetingen: 50 x 65 cm
gesigneerd: rechtsonder
niet ingelijst
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 15-6-2017 om 12:04 |
Eindtijd | 22-6-2017 om 12:04 |