Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, Pieter Becks kenmerkende Litho. Blad 76x57 en afbeelding 45x45.
Afbeelding van deze zeer strakke zwart witte uitgevoerde druk spreekt voor zich.
De druk is niet in grote oplage gemaakt, tweede druk en daarmee zeer sprekend werk.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 3-4-2017 om 21:39 |
Eindtijd | 9-4-2017 om 20:39 |