Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Iets in prijs verlaagd ten opzichte van eerdere plaatsing (en is al te goedkoop) om deze ronde een nieuwe eigenaar te vinden.
Mooi werk van Pieter Becks, zeer strak in nette zwarte lijst 60x40. Zichtbaar werk zelf 42x19.
Betreft druk uit 1997 in beperkte oplage. Lijst en werk verkeren in behoorlijke conditie en zijn een mooie combinatie met het andere werk van Becks dat te koop aangeboden is.
Zeker samen met ander werk van Becks een hele mooie combinatie
Andere vervoersopties zijn altijd bespreekbaar, zeker in combinatie met aankoop van andere werken uit de collectie
Prijs verlaagd ivm laatste aanbiedingsronde
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 21-3-2017 om 9:02 |
Eindtijd | 26-3-2017 om 10:02 |