Pieter Drift - Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D)

Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D) kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D) kopen? Bied vanaf 40!Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D) kopen? Bied vanaf 40!Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D) kopen? Bied vanaf 40!Pieter Drift - ets: Sex & Violins - 1990 (D) kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter Drift (1967)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Pieter Drift uit 1990. Titel: Sex & Violins (D). Afmetingen blad: H50 x b40 cm; Afmetingen voorstelling: H25 x b18,5 cm; Gesigneerd, middenonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 2/5.

Conditie: in goede staat.​

ZZRD

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland

Starttijd9-5-2018 om 18:26
Eindtijd18-5-2018 om 21:26
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland