Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Pieter Drift uit 1990. Titel: Sex & Violins (D). Afmetingen blad: H50 x b40 cm; Afmetingen voorstelling: H25 x b18,5 cm; Gesigneerd, middenonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 2/5.
Conditie: in goede staat.
ZZRD