Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets op Koper door Pieter Dupont.
Voorstelling van een paard met kar. Beschreven en afgebeeld in het boek "Pieter Dupont - zijn leven en zijn werken (1947)".
Zie de tekst en foto op de achterzijde.
De ets is uit 1900, uitgegeven door Van Wisselingh no.310, oplage 100 exemplaren
Genummerd in potlood linksonder met 'no 96' en rechtsonder in potlood gesigneerd "Dupont".
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 25-9-2019 om 22:18 |
Eindtijd | 5-10-2019 om 19:12 |