Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets op zink door Pieter Dupont.
Voorstelling van de Parijse Seinekade met schuiten.
Losbladig, beeldmaat 12,5x28, bladmaat 28,5x42
Atelierstempel r.o. in de plaat 'Atelier P.Dupont'
Literatuur: Van Wisselingh 51, 75 exemplaren, l.o. genummerd 'n 29'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 15-9-2015 om 20:05 |
Eindtijd | 23-9-2015 om 21:10 |