Antiek W.O. I wand- en herdenkingsbord met de tekst; "De Dageraad begint te Blinken - Oct. 1918". Uitgebracht ter gelegenheid van de wapenstilstand in 1918. Dit bord behoort tot de 10-delige serie. Uitgevoerd in tinglazuur met een Delftsblauwe decor van een Hollands Landschap in de polder met een molen en boerderij en op de rand "Appeltjes van Oranje". Ontwerp Leon Senf. In zeer goede conditie, heeft op de bovenrand een minimaal glazuurflintertje. Volledig gemerkt aan de achterzijde en voorzien van de schilders initialen; TB? Gek genoeg niet voorzien van een jaarletter.
Nummer 592 van in totaal uitgebracht 4245
Antiek Delftsblauw (visite)kaartenbakje/asbakje uit 1914 voorzien van een decor van een Hollands Landschap met molen, boerderij, rivier of kanaal en een scheepje. In zeer goede gebruikte conditie, alleen wat zeer lichte craquele. Volledig gemerkt aan de achterzijde een voorzien van Jaarletter AJ voor 1914 (of BR voor 1947?) en schildersinitialen B.R. dan wel AJ.
Afmetingen; 2,8 cm hoog, 10,3 cm breed en 8 cm diep