Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje - Verkocht

Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
  • Porceleyne Fles (1653)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1918
StijlJugendstil
Afmetingen2 x 17.7 x 17.7 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Antiek W.O. I wand- en herdenkingsbord met de tekst; "De Dageraad begint te Blinken - Oct. 1918". Uitgebracht ter gelegenheid van de wapenstilstand in 1918. Dit bord behoort tot de 10-delige serie. Uitgevoerd in tinglazuur met een Delftsblauwe decor van een Hollands Landschap in de polder met een molen en boerderij en op de rand "Appeltjes van Oranje". Ontwerp Leon Senf. In zeer goede conditie, heeft op de bovenrand een minimaal glazuurflintertje. Volledig gemerkt aan de achterzijde en voorzien van de schilders initialen; TB? Gek genoeg niet voorzien van een jaarletter.

Nummer 592 van in totaal uitgebracht 4245

Antiek Delftsblauw (visite)kaartenbakje/asbakje uit 1914 voorzien van een decor van een Hollands Landschap met molen, boerderij, rivier of kanaal en een scheepje. In zeer goede gebruikte conditie, alleen wat zeer lichte craquele. Volledig gemerkt aan de achterzijde een voorzien van Jaarletter AJ voor 1914 (of BR voor 1947?) en schildersinitialen B.R. dan wel AJ.
Afmetingen; 2,8 cm hoog, 10,3 cm breed en 8 cm diep

Het herdenkingsbord heeft een minimaal glazuurflintertje op de rand en het schaaltje heeft zeer lichte craquele.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd20-3-2024 om 9:34
Eindtijd25-3-2024 om 19:36
Biedingen (3)