Raymond Poulet - Suite nus - Verkocht

Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!Raymond Poulet - Suite nus kopen? Bied vanaf 20!
  • Raymond Poulet (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Editie: 150 ex. Nummer 31. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde zending t/m 4 lithografieën.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Raymond Poulet (1934)

Frans Frans

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
868 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
56 cm
76 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd9-4-2021 om 22:30
Eindtijd14-4-2021 om 21:20