Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract

Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!
  • Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3  Zeer Mooie Aquarellen   "Abstract"

van Regine von Rudloff-Zeibig   [1944-]
=====================================

Zonder lijsten

Afmetingen  =  22,5 x 30,5 cm

Allen Gesigneerd

Regine von Rudloff.
Haar wandelingen in het bos en over de velden – of het nu in de zon is of in regen en mist – inspireren haar terwijl ze werkt. Zonder vooraf een schets te hebben gemaakt, probeert ze verschillende technieken uit en is ze getuige van de creatie van een scenario. Dit is haar beeld, een creatief artefact.
Het is verbazingwekkend hoe het artistieke pad van Regine von Rudloff-Zeibig zich heeft ontwikkeld. Vroege, gedetailleerde tekeningen van fossielen uit 1978 ondergaan een langdurige metamorfose tot creatieve creaties van niet-objectieve figuraties van nu.

IN ZEER GOEDE STAAT

VERZENDKOSTEN  =   Nederland =  7,95 euro  ,  Belgie en Duitsland  =  24,50 euro

OF AFHALEN

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,95
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50

Openingsbod € 110
ObjectlocatieEtten-leur,  Nederland
Starttijd22-4-2024 om 10:27
Eindtijd5-5-2024 om 20:28