Deze prachtige art nouveau ‘Jugendglas’ vaas met een geëtst decor van spelende kinderen, gematteerd glas en geslepen delen is rond 1900 handgemaakt en mondgeblazen in de Zweedse glasfabriek van Reijmyre Glasbruk.
De kristalglas vaas is gesigneerd aan de voorzijde en is op enkele kleine gebruiks- en ouderdomssporen na in goede staat.
Afmetingen: hoogte 21,5 cm en diameter 12 cm.
Goed
De kristalglas is op enkele kleine gebruiks- en ouderdomssporen na in goede staat.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00