Remi Adriaan Lens (Arendonk, 15 april 1902 - Turnhout, 26 januari 1983)
olieverf op doek, deels los gespannen over spaanplaat
de verf heeft op plaatsen stevig cracquelé/ een enkel chipje
gesigneerd en 42 rechtsonder
in de originele lijst met beschadigingen
zichtmaat ca 53x38 cm, buitenmaat lijst 62x48 cm
de achterkant vermeld een naam en Turnhout (waar Lens woonde)
Redelijk
Tot 10 kg.
€ 10,00