René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst

René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!
René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!
  • René Daniëls (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
René Daniels - Litho getiteld R`dam 1986
uit Portfolio Contemporary Archeology, Pandora Part Two

Uniek exemplaar
Elk werk uit deze portfolio oplage is met de hand getekend  !

Inkttekening op papier, getiteld R`dam,
Met de hand gesigneerd, getiteld, gedateerd,
maar ook (en dat is heel bijzonder) als genummerd met het Portfolio nummer.
Dit is portfolio nummer 67/160.

Let op : geen zeefdruk/litho !

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
In een op maat gemaakte dik wit (zuurvrij) passe-partout,
In een exclusieve, handgemaakte, diepe wit houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)

Maat Werk : 25 x 32 cm
Maat Lijst : 53 x 63 cm - diepte 3 cm

Werk in zeer goede conditie en nieuw ingelijst
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00

René Daniëls (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
63 cm
53 cm
32 cm
25 cm
Starttijd3-4-2024 om 19:04
Eindtijd14-4-2024 om 22:58
Openingsbod € 1.190
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland