René van Tol - zonder titel - Verkocht

René van Tol - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

René van Tol - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!René van Tol - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!René van Tol - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • René van Tol (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Mooie ets van René van Tol
Oplagenummer: 5/ 50
Afmeting afbeelding: 29 x 20 cm (hxb)

De ets wordt plat tussen 2 platen verzonden, ophalen is uiteraard mogelijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 25,00

René van Tol (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  imre9
Lid sinds 2019
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
39 cm
54 cm

ObjectlocatieDelft,  Nederland
Starttijd16-9-2021 om 11:55
Eindtijd23-9-2021 om 19:51