Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 - Verkocht

Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!
Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Reyer Sluis - Reijer Sluis - gemengde techniek - droomwereld - gesigneerd - 1984 kopen? Bied vanaf 1!
  • Reyer Sluis (1935)
Jaartal1984
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
Lijst66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Collage met geschilderde stukjes papier. Werk ingelijst onder glas en passe partout met dubbel kader. Professionele aluminium lijst.

62 x 47 cm, met lijst 81 x 66 cm. Gesigneerd en uit1984.

Vanwege de grote glasplaat heeft ophalen de voorkeur. Kan verzonden worden maar dan ZONDER lijst, passe partout en glas.

In goede conditie

Reyer Sluis (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  loft
FA. (14)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
81 cm
66 cm
61 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:12-01-2019 om 12:00
Eindtijd:24-01-2019 om 20:04
Biedingen (6)
jos1941
23 jan. / 19:48
€ 15
tienvoortien
22 jan. / 20:33
€ 10
TripleR
22 jan. / 20:33
€ 7
TripleR
22 jan. / 20:28
€ 5
Zaansgroen
22 jan. / 20:28
€ 3
TripleR
19 jan. / 12:27
€ 1