Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst - Verkocht

Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Dame aan het water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageea

Richard Smeets (Gennep, 1955) is een Nederlandse beeldhouwer en kunstschilder werkzaam in Heijen. Richard Smeets heeft zijn opleiding gevolgd aan de Stadsacademie Beeldende Kunsten in Maastricht. Sinds medio jaren ’80 is zijn werk te omschrijven als lyrisch-abstract. Naar eigen zeggen komt zijn werk tot stand in drie fasen. De basis vormt een ervaring, een herinnering, die de schilder vervolgens materialiseert in verf en kleur.

Richard Smeets maakt weinig gebruik van schetsen, maar werkt vanuit de indrukken die hij heeft in zijn geheugen. In die zin zijn zijn werken expressionistisch te noemen en kennen ze verwantschap met Willem de Kooning, Karel Appel, Pierre Alechinsky, Eugène Brands, Ger Lataster, Jef Diederen en Pieter Defesche. Tevens kiest hij zijn thema’s uit de traditie van de kunstgeschiedenis.

ref:JS21128
Het werk is over het algemeen in een goede staat met lichte gebruiksporen

Richard Smeets (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
28 cm
33 cm
15 cm
18 cm

ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd14-9-2021 om 14:10
Eindtijd19-9-2021 om 20:35
Biedingen (4)