Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk - Verkocht

Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artquake
FA. (9)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Richard smeets

Titel Hollandse landschappen

Handgesigneerd met potlood

Jaartal 1995

132/200

Afm 56x40 cm

Richard Smeets (1955)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Artquake
FA. (9)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:10-02-2018 om 10:48
Eindtijd:17-02-2018 om 10:48
Biedingen (7)
Ton2000
17 feb. / 10:41
€ 12
Guushk
17 feb. / 10:41
€ 10
Ton2000
17 feb. / 10:41
€ 9
Guushk
17 feb. / 10:41
€ 7
Ton2000
17 feb. / 10:41
€ 5
Guushk
17 feb. / 09:23
€ 3
Ton2000
16 feb. / 16:22
€ 1