Richard Smeets - Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk - Verkocht

Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Richard smeets Hollandse landschappen zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Richard Smeets (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van Richard smeets

Titel Hollandse landschappen

Handgesigneerd met potlood

Jaartal 1995

132/200

Afm 56x40 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gieten, Nederland

ObjectlocatieGieten,  Nederland
Starttijd10-2-2018 om 10:48
Eindtijd17-2-2018 om 10:48
Biedingen (7)