Richard Smeets - Zeefdruk in lijst, handgesigneerd - Verkocht

Richard Smeets - Zeefdruk in lijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde en genummerde zeefdruk van de bekende kunstenaar Richard Smeets in een mooi lijstje met passepartout.

Richard Smeets (1955) heeft zijn opleiding gevolgd aan de Stadsacademie Beeldende Kunsten in Maastricht. Sinds medio jaren ’80 is zijn werk te omschrijven als lyrisch-abstract. Naar eigen zeggen komt zijn werk tot stand in drie fasen. De basis vormt een ervaring, een herinnering, die de schilder vervolgens materialiseert in verf en kleur.

Het werk van Smeets is onder andere tentoongesteld in Nederland, de Verenigde Staten, Maleisië, Denemarken, Duitsland, Indonesië en Turkije.

Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Richard Smeets (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  jobf
Lid sinds 2019
50 verkochte items
38 cm
41 cm
16 cm
19 cm

ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd17-10-2021 om 21:27
Eindtijd24-10-2021 om 22:52