Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst - Verkocht

Richard Smeets - Zeefdruk, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in kleur, Richard Smeets
Mooie, zilverkleurige lijst met passepartout

Zeefdruk op handgeschept papier, genummerd 139/200
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Richard Smeets (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
117 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
38 cm
38 cm
18 cm
18 cm

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd10-10-2021 om 8:04
Eindtijd17-10-2021 om 22:01
Biedingen (5)