Fascinerend werk van Rien van den Brink. Techniek; collage / acrylverf
Herkomst: privé collectie
Wapenfeit:
Als van den Brink 52 jaar is, maakt hij 52 werken met de titel 'Driekwart', omdat hij denkt dat zijn leven driekwart is van wat het zal zijn. In 1984 wordt een ets uit deze serie door NRC Handelsblad gekozen als prent voor zijn lezers. Rien van den Brink overlijdt op 75-jarige leeftijd.
Publicaties:
boek 'Tekens van Leven'.
boek 'Gezien de mens'.
Goed
Bijzondere lijst dat tegelijkertijd dient als passepartout.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,50