Stan Klamer - Hier is het, ets
Daum Nancy - Prachtige Blauwgroene vaas
Lita van Engelenhoven - Con passione
Aimee Crince le Roy - Breakfast at Tiffany (portret Audry Hepburn)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Geen kreukje of vlekje. Originele kleuren. Nooit ingelijst geweest. In originele verpakking in folie en op karton bewaard gehouden. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Diepenheim, Nederland |
Starttijd | 11-3-2024 om 14:25 |
Eindtijd | 24-3-2024 om 20:05 |