Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst
Jaartal | 1990 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 180 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk is inmiddels 33 jaar oud, altijd op een locatie gehangen zonder rechtstreeks licht. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | AMSTERDAM, Nederland |
Starttijd | 24-7-2023 om 14:16 |
Eindtijd | 7-8-2023 om 21:52 |