Rik van Iersel - geen titel - Verkocht

Rik van Iersel - geen titel kopen? Bied vanaf 850!

Rik van Iersel - geen titel kopen? Bied vanaf 850!Rik van Iersel - geen titel kopen? Bied vanaf 850!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen180 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rik van Iersel is initiator/oprichter van het Beukorkest. Een experimenteel avant gardistisch muziekcollectief dat stijlen combineert tussen avantgarde, hiphop, trash, funk, Americana, spoken word en blues. Als beeldend kunstenaar exposeerde Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg en San Francisco.

Dit kunstwerk hangt al 10 jaar aan een grote muur waar dit goed tot zijn recht komt. Iedere keer kijk ik weer en zie ik andere dingen. Mooi stuk!
Werk is inmiddels 33 jaar oud, altijd op een locatie gehangen zonder rechtstreeks licht.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  jhkvv
Lid sinds 2023
1 verkochte items
120 cm
180 cm

ObjectlocatieAMSTERDAM,  Nederland
Starttijd24-7-2023 om 14:16
Eindtijd7-8-2023 om 21:52
Biedingen (2)