Jan van Campenhout - Schildersatelier
Bob Brobbel - Oudezijds Kolk te Amsterdam
Peter Doig - Zonder titel (Kano)
Carolein Smit - Man / jongen staand met bal
Jaartal | 1990 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Incl. lijst | 112 x 131 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 20:17 |
Eindtijd | 15-4-2024 om 21:46 |