Een karakteristiek doek van de Nederlandse kunstenaar Rik van Iersel. Het werk maakt deel uit van zijn 'Brancard'-serie en is gemaakt in 1994; een van de eerste werken uit deze destijds nieuwe reeks. Vergelijkbaar werk is afgebeeld in de catalogus Good morning world. Het werk verkeert in goede staat en is ophangklaar.
Over deze serie: ‘Met Good morning world’ snijdt Rik een eeuwenoud thema aan. Hij stelt vragen over het lijden. In deze vraag komt zijn liefde voor de mensen en wereld samen met het gevoel van onmacht bij het zien van gruwelijkheden en beelden van een met pijn omgeven dood. (…) Hij schildert steeds dezelfde figuur, een anonieme gestalte op een brancard, die langzaam evolueert in een duister silhouet. De figuren zijn fragiel en kwetsbaar en hebben het lijden met elkaar gemeen.’
Kunstenaar: Rik van Iersel
Titel: Zonder titel ('Brancard'-serie)
Jaar: 1994
Afmetingen doek: 105 x 40 cm
Herkomst: particuliere collectie Heerlen
Mooi, origineel werk in een fijn formaat om op te hangen. Het werk kan worden verzonden met PostNL of met Swift-Koeriers (goed verpakt uiteraard, maar op eigen risico), maar mag ook worden afgehaald.