Rik van Iersel - Time II (Groot) - Verkocht

Rik van Iersel - Time II (Groot) kopen? Bied vanaf 215!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Time II (Groot) kopen? Bied vanaf 215!Rik van Iersel - Time II (Groot) kopen? Bied vanaf 215!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen102 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1-1
Time-II is een zeer groot werk ( 102 x 72 cm) van de Brabantse kunstenaar Rik van Iersel. In gemengde technieken op zwaar papier. Het werk kan het beste worden opgehaald bij galerie Rotor in Arkel en met een beetje extra moeite als een groot pakket verzonden worden. Het werk is uit 2001 en is gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
1474 verkochte items
Alle items van deze verkoper (477)
72 cm
102 cm

ObjectlocatieArkel,  Nederland
Starttijd29-10-2018 om 13:52
Eindtijd11-11-2018 om 21:49