Jan Sirks - "Rotterdam 1918" - Sleperspaarden op een kade 180-JS
Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl *(gratis verzending) CERTIFICAAT
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XVII Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 140 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 25-11-2023 om 10:40 |
Eindtijd | 30-11-2023 om 20:10 |