FA. (6)

Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout

Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!
Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!Rinke Doornekamp - Passanten, Gouache op papier - In passepartout kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Rinke Doornekamp (1939)
Jaartal1981
TechniekGouache
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 31 cm (h x b)
Passe-partout72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uitbundige gouache op stevig papier van illustrator Rinke Doornekamp, Gesigneerd Rinke ‘81, In een smetteloos zuurvrij passe-partout; kan zo worden ingelijst!
Gegarandeerd authentiek werk. Een certificaat van echtheid is beschikbaar.

Rinke Doornekamp (1939)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
52 cm
72 cm
31 cm
50 cm
Starttijd:28-03-2022 om 01:47
Eindtijd:06-04-2022 om 20:26
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland