Rob Brouwers - Verliefden - Verkocht

Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!

Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!Rob Brouwers - Verliefden kopen? Bied vanaf 25!
  • Rob Brouwers (1941)
Jaartal1992
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee panelen van Rob Brouwers. Een met titel: Verliefden, de ander heb ik niet kunnen vinden.
Ze komen uit de inboedel van mijn ouders.
Twee panelen van Rob Brouwers. Een heet verliefden en is 28 cm bij 24 cm
De ander is de naam onbekend en meet 22 cm bij 16 cm.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 20,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Rob Brouwers (1941)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Wies68
Lid sinds 2021
5 verkochte items
24 cm
28 cm
16 cm
22 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd19-12-2021 om 17:03
Eindtijd27-12-2021 om 22:44
Biedingen (41)