Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Jaartal | 1919 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68.5 x 58.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wellen, België |
Objectlocatie | Wellen, België |
Starttijd | 31-3-2023 om 16:49 |
Eindtijd | 7-4-2023 om 16:00 |