Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veendam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.