Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle - Verkocht

Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!

Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!Roelof Koobs - De Wijndragerstoren aan de Thorbeckegracht in Zwolle kopen? Bied vanaf 150!
  • Roelof Koobs (1945)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Realistisch/impressionistisch schilderij van de Wijndragerstoren en de Thorbeckegracht in Zwolle door de Drentse kunstenaar Roelf Koobs.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veendam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00

Roelof Koobs (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pimdeb
Lid sinds 2021
1 verkochte items
82 cm
72 cm
70 cm
60 cm

ObjectlocatieVeendam,  Nederland
Starttijd2-4-2021 om 9:21
Eindtijd11-4-2021 om 10:46